Język polski English Language

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. O FIRMIE
  3. GALERIA
  4. PRODUKTY
  5. KONTAKT


Historia

ZPUH JK Miłosz Kiedrowski to firma założona w 1988 w Bysławiu, województwo kujawsko-pomorskie. Jest to firma prywatna o jednoosobowej strukturze własności. W 2002 roku firma związała się ze szwedzkim kontrahenten - ILAB Container AB, który dystrybuuje nasze produkty na terenie całej Skandynawii.
Od ponad 25 lat firma wciąż się rozwija, zwiększając różnorodność swoich wyrobów na rynek krajowy i zagraniczny. Posiadamy wielu stałych klientów w Polsce i za granicą.

Całkowita powierzchnia zakładu przekracza 50000m2, a łączna powierzchnia produkcyjna 18000m2. Obecnie firma jest na etapie budowy kolejnej hali produkcyjnej, co istotnie zwiekszy zdolność produkcyjną zakładu.


Kadra i wyposażenie

ZPUH JK Miłosz Kiedrowski jest firmą zatrudniającą ponad 470 osób. Struktura zatrudnienia przedstawia się następująco:

Zakład używa najnowocześniejszych technologii, które pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość naszych wyrobów. Od lat staramy się, by nasze produkty spełniały wymagania naszych klientów. Używamy zaawansowanych programów do projektowania 3D - Autodesk Inventor 11. Dla poprawnego obiegu dokumentów, używamy systemu klasy ERP, zasilanego wysokowydajnym serwerem.
Nasi spawacze używają nowoczesnych urządzeń, które usprawniają produkcję. W 2011 firma wyposażyła halę produkcyjną w nowoczesne urządzenia CNC machines do gięcia, cięcia i spawania konstrukcji stalowych. Pozwala nam to uzyskać najwyższą jakość gotowego wyrobu. Posiadamy także malarnie o łącznej powierzchni ponad 500m2 z nowoczesnymi filtrami spełniającymi surowe normy ochrony środowiska, co zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikatu ISO 14001.
Posiadamy także wysokiej jakości komory śrutownicze.
Firma posiada także prawie 20 ciężarówek, co pozwala nam na szybkie dostawy do klientów w Polsce i za granicą.


Jakośc produkcji

Nasze kontenery są produkowane z użyciem najwyższej jakości stali z renomowanej szwedzkiej firmy SSAB (Hardox, Domex). Do malowania używamy antykorozyjnych farb i lakierów firmy Teknos. Każdy kontener jest śrutowany przed malowaniem, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość powłoki malarskiej.
Systemy jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 14001 i zaawansowana kadra potwierdzają wysoki standard produkji.


Rynek i klienci

ZPUH JK Miłosz Kiedrowski to firma o zasięgu międzynarodowym. Eksportujemy ponad 90% naszych kontenerów do aż 14 krajów Europy. Większośc z nich - 50% jest eksportowana do Skandynawii poprzez naszego partnera - ILAB Container AB. 40% produkcji jest sprzedawanych za naszą zachodnią granicą - m.in. do Niemiec, Francji czy Belgii.
Nasi najwięksi klienci to:

(C) 2010-2011 by Sebastian Dobrasz | ZPUH JK Miłosz Kiedrowski
UWAGA! Do poprawnego wyświetlania strony Twoja przeglądarka musi być zgodna ze standardem CSS3!
HTML 4.01 Transitional na tej stronie jest zgodny ze standardem W3C     stat4u     CSS na tej stronie jest zgodny ze standardem W3C