Język polski English Language Mapa strony

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. O FIRMIE
  3. GALERIA
  4. PRODUKTY
  5. KONTAKT


Witamy na stronie firmy ZPUH JK Miłosz Kiedrowski

JK Miłosz Kiedrowski to producent kontenerów z ponad 25-letnim doświadczeniem produkująca ponad 10000 kontenerów rocznie, z czego ok. 8000 na eksport do krajów skandynawskich. Najwyższa jakość jaka mają nasze kontenery na odpady i pojemniki na odpady oraz wykwalifikowana kadra pracownicza przyniosły nam rzesze klientów w Polsce i za granicą.

Produkujemy ponad 70 rodzajów kontenerów w ponad 200 różnych typach, z czego większość na eksport. Firma wytwarza wyłącznie kontenery metalowe. Dla odbiorców krajowych mamy do zaoferowania 8 rodzajów kontenerów i pojemników: LV - hakowe kontenery rolkowe (także w wersjach lekkich oraz jako plandekowce) w wersji DIN 30722 lub SS-3021 PRASOKONTENERY, KP (także w 3-komorowej wersji do segregacji odpadów: KP-8), MULDY , KOŁYSKI oraz pojemniki DZWONY (także w wersji do segregacji odpadów), PA-1100 (także w wersji do segregacji odpadów), SM-110 w wielu różnych wariantach, które na pewno zadowolą naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w dziale PRODUKTY.

Nasze kontenery spełniają następujące normy:
- DIN 30722
- DIN 30720
- SS-3021
- SS-3020


W dziale O FIRMIE dowiedzą się Państwo więcej o naszym zakładzie, a w zakładce KONTAKT znajdą Państwo dane teleadresowe firmy, wraz z formularzem kontaktowym.


Zapraszamy!


 

Inwestycje w firmie ZPUH JK Miłosz Kiedrowski zostały zrealizowane dzięki pomocy z Unii Europejskiej
Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego


(C) 2010-2012 by Sebastian Dobrasz | ZPUH JK Miłosz Kiedrowski

HTML 4.01 Transitional na tej stronie jest zgodny ze standardem W3C     stat4u     CSS na tej stronie jest zgodny ze standardem W3C