Język polski English Language Mapa strony

  1. STRONA GŁÓWNA
  2. O FIRMIE
  3. GALERIA
  4. PRODUKTY
  5. KONTAKT


Polityka jakości i środowiska

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Janusz Kiedrowski w Bysławiu to firma prywatna produkująca szeroki asortyment kontenerów i pojemników dostosowanych do wszystkich systemów załadowczych. Ponadto firma produkuje kontenery przemysłowe oraz pojemniki do składowania materiałów niebezpiecznych.

Polityka jakości Polityka jakości i środowiska to zespół działań prowadzonych przez właściciela firmy, kierownictwo oraz całą załogę w trakcie trwania procesów produkcyjnych oraz dostarczaniu wyrobów zdobywających uznanie, zadowolenie i pełną satysfakcję klientów.
To klienci są najważniejszymi weryfikatorami jakości a ich opinia jest decydująca.

Do najważniejszych celów polityki jakości i środowiska należą:
1. Realizacja projektu celem rozwoju zakładu poprzez wprowadzenie nowoczesnych maszyn i urządzeń, a także rozbudowanie infrastruktury zakładu.
2. Wypracowanie systemu komunikacji mającej na celu zwiększenie poziomu standaryzacji wyrobów.
3. Spełniać wymagania prawne i inne dotyczące organizacji, jakości naszych wyrobów, aspektów środowiskowych.
4. Racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi. 5. Ograniczenie powstawania odpadów do możliwego minimum wykorzystując odpowiednie środki ekonomiczne i techniczne.

Ustanowiona, zakomunikowana i zrozumiała polityka jakości i środowiska zobowiązuje całą załogę firmy do świadomego realizowania założonych celów i zadań oraz ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością i środowiska.

Pracownicy mają pełną świadomość, że tylko indywidualna odpowiedzialność za wyrób i pełne identyfikowanie się z polityką firmy gwarantuje osiągnięcie założonych celów.

Realizując powyższe cele wdrożono system zarządzania jakością i środowiskiem spełniający wymagania aktualnie obowiązujących norm.(C) 2010-2011 by Sebastian Dobrasz | ZPUH Janusz Kiedrowski
UWAGA! Do poprawnego wyświetlania strony Twoja przeglądarka musi być zgodna ze standardem CSS3!
HTML 4.01 Transitional na tej stronie jest zgodny ze standardem W3C     stat4u     CSS na tej stronie jest zgodny ze standardem W3C