Kontenery KP, rolkowe, bramowe - wywrotki

Stały rozwój naszej firmy, szeroka wiedza oraz znajomość rynku i potrzeb naszych Klientów sprawiły, że w naszej ofercie znalazło się wiele typów kontenerów na śmieci i odpady komunalne i przemysłowe o wielu sposobach wykorzystania. Produkujemy kontenery hakowe LV nawet o bardzo dużej pojemności, warianty hakowe i bramowe KP, wywrotki, łódki, modele samowyładowujące, szczelne kontenery na odpady ciekłe, a także specjalistyczne projekty przeznaczone na rynek niemiecki i skandynawski, wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi w tych krajach normami i wymaganiami. Łącznie dysponujemy ponad 200 typami kontenerów o bardzo szerokim zastosowaniu w wywozie śmieci, gruzu, odpadów przemysłowych, rolniczych czy niebezpiecznych. Potwierdzeniem ich jakości jest fakt, iż nasze wyroby spełniają normy DIN 30722 i 30720.

Wywrotka JET
zobacz
wywrotka HDS
zobacz
Kontener typu LV - norma DIN 30722
zobacz
Kontener typu łódka - norma DIN 30722
zobacz
Kontener typu B1 - norma DIN 30722
zobacz
Kontener typu E-Con - norma DIN 30722
zobacz
Kontener Wywrotka-Kipa - norma DIN 30722
zobacz
Kontener samowyładowujący typu Koleba
zobacz
Kontener KP-7 odkryty
zobacz
Kontener typu L-Con5 - norma DIN 30722
zobacz
Kontener typu L-Con6 - norma DIN 30722
zobacz
Kontener do transportu materiałów niebezpiecznych - norma DIN 30722
zobacz

W procesie wytwarzania produktów, które odpowiedzą na specyficzne zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów polskich i zagranicznych niezwykle ważne jest zadbanie o wysokiej jakości materiały i tworzywa, z których powstają nasze produkty. Od lat prowadzimy współpracę z zaufanymi dostawcami wysokoodpornej stali, środków antykorozyjnych i kabin malarskich, które umożliwiają nam tworzenie produktów o przedłużonym czasie eksploatacji, dostosowanych do specyfiki transportowanej w nich zawartości - odpadów komunalnych, śmieci, gruzu, materiałów niebezpiecznych i wielu innych.

Stawiamy na innowacje

W naszej firmie proponujemy konkurencyjne rozwiązania i innowacyjne projekty. W ofercie posiadamy kontenery śmieciowe i inne, o zredukowanej wadze i dużej pojemności, które umożliwiają jednorazowy przewóz dużej ilości odpadów czy gruzu przy równoczesnym zaoszczędzeniu kosztów transportu i zużycia paliwa. W efekcie mamy do czynienia z produktem o zwiększonej wydajności i obniżonym wpływie na środowisko naturalne. Oferujemy szereg produktów wykonanych z blachy Hardox i Strenx od szwedzkiego dystrybutora SSAB, która umożliwia nam tworzenie projektów stawiających nas o krok przed konkurencją.

Produkty dostępne są w wielu wariantach o różnych pojemnościach, w podstawowych kolorach z palety RAL. Posiadamy między innymi:

  • kontenery wywrotki
  • “łódki” przeznaczone do przewozu i składowania gruzu
  • warianty odkryte i zamykane
  • symetryczne pojemniki typu Mulda z otwieranymi deklami, przeznaczone do transportu śmieci, gruzu i złomu za pomocą samochodów z zabudową bramową

...oraz wiele innych modeli do wywozu śmieci, odpadów komunalnych, gruzu, kompostu i materiałów niebezpiecznych.

Tak szeroka oferta sprawia, że z całą pewnością można w niej znaleźć wariant odpowiedni do naszych potrzeb.

ul. Przemysłowa 8
89-510 Bysław
woj. kujawsko-pomorskie
(52) 334 99 07
biuro@jk.com.pl