Cięcie blach

Od przeszło 30 lat specjalizujemy się w obróbce stali. Nieustannie rozwijamy nasz park maszynowy, tak, by móc zapewnić Kontrahentom usługi na światowym poziomie, dbając równocześnie o prawidłowe warunki pracy i środowisko naturalne. Oferujemy między innymi cięcie plazmą blach stalowych.

Cięcie plazmą - postaw na nowoczesne metody obróbki

Ten rodzaj obróbki zużywa znacznie mniej energii niż urządzenia wykorzystujące laser. Wypalarki plazmowe radzą sobie nawet z grubą stalą. Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam obróbkę blachy o wymiarach 6000 mm x 2000 mm i grubości do 20 mm, którą jesteśmy w stanie przyciąć zgodnie z zamówieniem Klienta.

Cięcie plazmowe to nowoczesna metoda polegająca na topieniu metalu zjonizowaną materią. Plazma umożliwia wykonywanie bardzo precyzyjnych krawędzi z zachowaniem niewielkiej szczeliny i nie powoduje znaczących odkształceń cieplnych.

Zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do zakładki “Kontakt”. Znajdujący się tam formularz pomoże w przesłaniu zapytania ofertowego dotyczącego naszych usług obróbki blach stalowych.

ul. Przemysłowa 8
89-510 Bysław
woj. kujawsko-pomorskie
(52) 334 99 07
biuro@jk.com.pl