Gięcie blach

Utrzymanie pozycji lidera wśród producentów stalowych kontenerów oznacza ciągły rozwój i doposażanie parków maszynowych. Zaufaj naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w obróbce metali i skorzystaj z usług JK. Wykonujemy gięcie blachy na wymiar za pomocą nowoczesnych pras krawędziowych.

Obróbka stali na zamówienie

Wiele gałęzi przemysłu na co dzień pracuje ze stalowymi elementami. Zgodność ich rozmiarów ze wzorcem bezpośrednio wpływa na tempo prac oraz jakość finalnego produktu. W naszym zakładzie wykonujemy profesjonalne gięcie blachy na wymiar najnowocześniejszą metodą wykorzystującą prasy krawędziowe sterowane numerycznie. Pozwala to na zminimalizowanie błędów oraz wykonanie obróbki metalu zgodnej z projektem.

Zapraszamy do skorzystania z usług obróbki stali JK - czołowego producenta kontenerów w Polsce. Nasze doświadczenie pozwala na utrzymanie najwyższych standardów procesów, co zapewnia powtarzalność seryjną wykonywanych przez nas elementów blaszanych. Przejdź do zakładki “Kontakt” by złożyć zapytanie ofertowe dotyczące usług JK.

ul. Przemysłowa 8
89-510 Bysław
woj. kujawsko-pomorskie
(52) 334 99 07
biuro@jk.com.pl